1. Про фотографії.  Люди зберігають спогади у фотографіях. У фотографіях передається радість, сум, ностальгія та інші відчуття… Що відчуває людина, коли перебуває поруч з конем або іншою твариною? Дуже часто кажуть, що вона відчуває радість, приплив сил, іноді незвичайні відчуття, які не може описати словами. І ці емоції хочеться закарбувати в пам’яті назавджи.

Як ви можете це зробити?

1.1. Звичайно, мобільний телефон – це перше про що ви могли подумати, коли просто завітали в гості.

1.2. Свій фотоапарат. Прийти на прогулянку верхи можна і із своїм фотоапаратом, зробити фото як верхи на коні, так поруч. Вас також, по проханню, сфотографує інструктор з верхової їзди, адже він вже добре знає який ракурс зробити і як правильно стати щоб правильно сфотографувати Вас та вашого коня.

1.3. А чи подумали Ви, що можете замовити професійного фотографа? Якщо Ви зараз читаєте цей пункт (1.3.), значить Вам цікаво, і в даний момент могли подумати про цей варіант. Зараз, мабуть, почнете згадувати, хто із знайомих захоплюється фотографією, з якими стилями вони працюють. Почнете переглядати портфоліо, щоб зробити вибір на користь конкретного спеціаліста.

2. Ми завжди раді новачкам і нам дуже приємно, коли фото наших красенів – коників з’являються на все нових сторінках ФБ та Інстаграму. Отож, запрошуємо на прогулянки та фотосесії з кониками із своїми фотографами. А хто невпевнений, чи фото будуть дійсно якісними, якщо фотогаф ще не мав досвіду фотографування з кіньми, то ми зрадістю запропонуємо когось із своїх (у якості виконаної роботи будете впевнені на всі 100, оскільки портфоліо з кониками від наших професійних фотографів завжди можна подивитись у фотоальбомах кінної спільноти “ТЕМПО“).

3. Подивилися? Що найбільше сподобалось? Який із стилей і чому? – На ці запитання пишіть свої відповіді в приват на сторінку Фейсбук. З нашого досвіду, ми допоможемо визначитись із конкретним образом, порекомендувати потрібну кількість часу, яка вам буде потрібна для цього образу. Далі обговоримо бюджет.

4. Отож, ми підійшли до останнього етапу – визначення конкретної дати та часу. А також коня! Так, коня, його масті. Під стиль, під смак. Усі наші коники дуже хороші, проте кожен із своїм характером. Гярячі, спокійні, дружелюбні і ті, що люблять ласку! Визначаємось із коником, бронюємо час і приступаємо!