Незабаром відбудеться ваша перша в житті прогулянка на коні? Уявляєте себе у відкритому полі, поруч нікого, ви мчитесь швидше вітру на величезному чорному арабському скакуні, у якого шерсть переливається на сонці? У вашій уяві такий неймовірний кінь буде чемно виконувати усі побажання, але чи буде перша поїздка і дійсно казковою, ми зараз дізнаємось.

Верхова їзда для початківців у Львові чи будь якому іншому місці, буде комфортною лише на добре вихованих конях. Але не кожен кінь підходить саме для навчання нових вершників. Кожна з цих тварин володіє власним норовом, характером, фізичними характеристиками і вміннями. Так само як одна людина більше підходить для однієї роботи, так само і кожен кінь має хист до певної справи.

Коли ви звертаєтесь у школу верхової їзди, вибір коня для заняття варто довірити лише кваліфікованому інструктору! Тому, що лише він може знати характер кожної тварини та вміло підібрати її саме для вас. Не тільки норов є критерієм, розмір також має значення! Коня потрібно вибрати відповідно до росту та ваги.

Часто буває що люди, зациклюючись на «отому великому і гарному» конику, який їм сподобався, затримують або навіть зривають заняття. А «великий і гарний» коник ще молодий і гарячий, він не має ніякого бажання повільно катати новачка! І в результаті, якщо інструктор піддається на вмовляння, більшу частину заняття ви може пролежати біля коня, а не сидіти на ньому. Або, в кінці заняття початківець відчуває себе професіоналом і хоче спробувати інший, швидший ритм їзди. А справжній професіонал знає, якщо збити коня з тривалого ритму, кінь може збити тебе з своєї спини.

Тож, обираючи верхову їзду на конях у Львові, чи іншому місті, прислухайтесь до інструктора. Адже, щоб підготувати вас до гарячого арабського скакуна у відкритому полі, потрібен час, досвід і не лише ваш,але і коника, який з вами працюватиме!