Не знаєте що подарувати на День народження дівчині, хлопцю, мамі, татові, сестрі, брату – коханим? Оберіть подарунковий сертифікат на кінну прогулянку або урок верхової їзди – це оригінальний подарунок на будь-яке свято. Підходить як для дітей, так і для дорослих.

У подарунковому сертифікаті, який Ви придбаєте, вказана обрана послуга (разовий урок верхової їзди або навчальний курс для початківців; кінна прогулянка на одну або дві особи, екстремальна поїздка на конях для відважних; екскурсія на конюшню, фото – чи відеозйомка) та контакти кінного клубу “Темпо”, тож іменинник використає його у зручний для себе час) .

Ми створили всі умови, щоб урок верхової їзди відбувся у будь-який час за будь-яких умов! На території є закритий манеж для тренувань на конях, тому не потрібно хвилюватись стосовно дощової чи вітряної погоди.

Подарункові сертифікати у вигляді гарненьких листівок робить наша творча дизайнер. Кожна відкритка є унікальною ручної роботи і не повторюється, тож пишіть нам у Фейсбук або телефонуйте 097 966 96 50 (Viber) щоб обрати імениннику найсимпатичніший подарунок 🎋.

Замовлений сертифікат можна отримати у зручний час кур’єром, електронною формою або у нас на конюшні.🎉

🌳🌿🍀🌞🐴

Замовляйте подарункові сертифікати:

       

Кінна прогулянка – це найкращий подарунок!😊)