“Навчальний пакет на уроки верхової їзди для дитини отримала в подарунок від друзів. На тренування чи, як то кажуть, нашу першу кінну прогулянку в конюшню прийшла із своїм професійним фотоапаратом – в той час уже практикувала зйомку і подумала, що буде цікаво закарбувати нові емоції в кадрі. Я попросила інструктора з верхової їзди провести перше заняття донечці на коні у лісі – тоді природа наче заздалегідь підготувалася подарувати нам зимову казку…❄

Було, дійсно, вражаюче:) Моя дитина отримала море задоволень від красивих граційних коней в кінному клубі “Темпо” і я, як мама, також:) Наш подарунковий сертифікат на верхову їзду включав 5 занять на 5 різних конях по розмірах, кольорах, характерах (включно з поні😊)))

Щоразу після тренувань я публікувала фотозвіт по верховій їзді та екскурсії по конюшні,  писала відгук про кожного красеня чи красуню окремо. Кожен кінь, як людина – унікальний. Ми були на сьомому небі від щастя, емоції переповнювали. Пізніше не встигала відслідкувати, де з’являлися мої роботи, так як замовлення на фотосесії з конем почала отримувати з найрізноманітніших джерел.” – Надія Данилова, дитячий, сімейний та кінний фотограф. А також Надя чудово виконує предметну зйомку🎡.