КІННІ ПРОГУЛЯНКИ ЛІСОМ

Прогулянка з кіньми у лісі заспокоює душу та підбадьорює тіло. Тут серце б’ється в унісон з силами природи; відчувається шелест кожного листка, кожен запах, гріють найменші промені світла. Ви наче “приймаєте ванну” абсолютного спокою, а кожна найменша клітинка тіла смакує свіжим повітрям…

УРОКИ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ

Позитивний вплив уроків верхової їзди відчувається уже через кілька занять: прискорюється обмін речовин, покращується робота організму та стає міцнішим сон. Ви будете сидіти рівно та міцно триматися верхи як у сідлі, так і без. Під час уроків верхи забувається про місто, про те, що завтра на роботу чи на навчання, ви забуваєте про усе, окрім того, що хочете жити. Рівень підготовки залежить від частоти відвідування занять та вашого особистого бажання вчитись. Пам’ятайте, що у будь-якій клопіткій роботі найприємніше – це досягнення успіху!

СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК

Ви – у декреті і хочете урізноманітнити звичайний режим, але не надокучати бабусям та дідусям? Наші благородні коні радо проведуть час з вами і вашими маленькими дітками. Ви зможете погуляти по конюшні, отримати ознайомчий інструктаж та поїздити верхи на конику одночасно зі своїм улюбленим чадом. Дитина змалку відчує дотик природи, адже крім коней, нас ще є інші тваринки:)

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Найкращий подарунок для близьких – це турбота. Потурбуйтесь подарувати емоції. Спеціально з нагоди будь-якого свята ми придумали 3D сертифікати, які стануть приємним здивуванням для найближчих людей. Оберіть послугу та унікальний дизайн. Оскільки є закритий манеж, не потрібно хвилюватись через дощову та холодну погоду. Верхова їзда в критому манежі – одна з наших ходових послуг у будь-який час!

ЕКСКУРСІЇ НА КОНЮШНЮ

Якщо ви багато читали про коней, дивились захоплюючі фільми з ними і хочете познайомитись ближче, але боїтеся сісти верхи, тоді ми просто організуємо вам ознайомчу екскурсію. Ви зможете погодували тварин ласощами, побачити як вони люблять смачненьке і гарно за це дякують уклоном або ножкою. Ми покажемо вам відкритий та закритий манежі, розкажемо про основні правила поведінки на конюшні, про різницю життя коней з людьми і в табуні. Також дізнаєтесь про англійські та ковбойські сідла, по бажанню зможете спробувати самостійно підготувати коней до виїзду (чистити та сідлати).

ГРУПОВІ КАТАННЯ НА КОНЯХ

Життя найцікавіше в компанії друзів. Друзі підтримують, виручають і подають нові ідеї. Саме тому ця послуга призначена для тих, хто любить активно проводити час в компанії та хоче спробувати нові особливі емоції. Ви зможете замовити коника для прогулянки і розділити час катання між кількома особами. Послуга підходить дитячим таборам та шкільним екскурсіям. Тут знайдете місце, де можна розстелити килимок або побавитись в інші активні ігри.

ФОТОСЕСІЇ

Коли вперше сідаєте на коня, починається внутрішня боротьба емоцій страху та захоплення! І це таке нескінченне задоволення, коли захоплення перемагає страх: ваші очі випромінюють щастя, усмішка з обличчя не згасає, а фотограф фіксує ці яскраві моменти. Коні добре і лагідно ставляться до фотосесій, не бояться спалаху і, навіть, прокидаються перед такою делікатною роботою разом з першими променями сонця.)

КІННІ ПОХОДИ

Володарі краси і грації підуть у кінний похід лиш під найвідважнішими. Послуга призначена для людей, які ведуть активний спосіб життя, уже вміють їздити верхи та хочуть спробувати щось нове. Це екстремальна поїздка з крутим маршрутом і шаленим галопом. Перед виїздом усі деталі обговорюються з інструктором. Виїзд на конях відбувається зі Львова, старт – наша конюшня.