Вам потрібно організувати активність для групи, класу, дітей?🕵 Запрошуємо на екскурсію в конюшню!

Наші тренери з верхової їзди, екскурсоводи, розкажуть про породи коней, особливості їх утримання та годування, види верхової їзди та типи сідел. Дізнаєтесь про англійські та ковбойські сідла та цікаву інформацію про верхову їзду без сідла. По бажанню самостійно підготуєте коней до виїзду (почистите та посідлаєте з допомогою інструктора👢).🌟

Ми покажемо відкритий та закритий манежі, розкажемо про основні правила поведінки на конюшні, про різницю життя коней з людьми і в табуні. Ви також зможете погодували тварин ласощами, побачити як вони люблять смачненьке і гарно за це ще дякують уклоном або ножкою.🐴 Ми відкриті до ваших запитань, тож з радістю відповімо усім бажаючим.

Екскурсія включає катання верхи у супроводі досвідченого інструктора з верхової їзди – 1 коло🐎.

Ціни: для груп до 10 осіб – 230грн з особи; для груп від 11 до 20 осіб – 180грн з особи; для груп від 21 особи – 130грн з особи. 

Екскурсії на конюшню проходять по попередньому бронюванню у двох локаціях: на конюшні натурального утримання за адресою вул.Єрошенка, 28 (поблизу ТЦ”Форум”) та на класичній конюшні за адресою вул.Стрийська, 133 на території львівського іподрому.

Для отримання більш повної інформації контактуйте з інструктором: