“Чому так дорого?” або: “Дякую, пошукаю ще.” Часто зустрічаємось з першим запитанням та другою відповіддю, тому вирішили подарувати Вам, любі наші, цю інформативну статтю.

Слово “кінь” прямопропорційне слову “витрати”, тому що харчування, прибирання, чистка коней та вітаміни у раціоні є обов’язковими та регулярними щодня. Коні часто хворіють як, зрештою, і діти, тому до попереднього додаємо ще витрати на лікування. Підрахувавши все вищенаписане – мінімальна ціна години верхової їзди коштує 300 грн. Кілька наших коней стоять у зручній для вас локації – СКА (вул. Клепарівська, 39а), де додатково оплачується оренда денників та оренда критого манежу для тренувань. Тому до попередньої ціни + 100. Отож, 400грн – це мінімальна ціна, собівартість, по якій ми готові запропонувати урок верхової їзди або кінну прогулянку лісом лише нашим постійним клієнтам. Чому лише постійним? Кінь, привикаючи до вершника, вважає його своїм другом та партнером, це позитивно відображається на його самопочутті та значно полегшує роботу тренеру з верхової їзди, тому постійним клієнтам ми ідемо на зустріч.

Прогулянки разові. Ми пропонуємо 30, 40, 60 та 90хв. Завжди, після перебування поруч з конем або прогулянки верхи людина відчуває приплив сил. Так! Це тому, що кінь віддає людині свою енергію та внутрышню силу. Майже всю, особливо пысля першого разу! Тому ціна разового заняття є вищою від регулярного: 30 хв коштують — 450 грн, 40 хв — 550 грн. Цей час дозволить вам спокійно в релаксуючому режимі познайомитись з конем та покататися на ньому. Інструктор буде поруч та розказуватиме Вам все, що цікаво про коней. 1год разової роботи коня та інструктора коштує 750грн; 90хв – 1050грн. Як відбувається така довга прогулянка на коні або для двох на конях? Спершу ви слухаєте повний інструктаж. Інструктор сідає на коня-лідера (зауважте, в бонус ви отримуєте ще й коня супроводу) і їде разом з Вами про заздалегідь прокладеному маршруту нашою територією. Прогулянка обов’язково почнеться з кроку, який спочатку триватиме 20хв. За цей час ви адапнуєтесь до рухів коня та спробуєте зрозуміти основи управління конем. Далі – зможете пришвидшитись (по вашому бажанні та згоді інструктора) на маршруті, який дозволяє їхати риссю. Спочатку рись триває 5хв, далі знову їдемо кроком 10 хв щоб перепочити та продовжити їхати риссю далі. Друга рись може тривати до 15хв. Якщо Ви забронювали годину, час завершується і ми вертаємось до місця парковки. Якщо у Вас заброньовано півтори години або більше, після десятихвилинного кроку по бажанні пробуємо галоп. Перший галоп триває 15с. Галоп закінчується знову ж по команді інструктора та коня-лідера. Сподобалось? – Продовжуєм! До півтори години дозволяємо спробувати 2 галопи. Завершимо прогулянку спокійним кроком та релаксуючим розслабленням, при якому ще вкінці можна полежати на широкій спині коня із заплющеними очима. Ми це називаємо конетерапія, в народі – іпотерапія.

Ще одне запитання: “Чому ціна для фотосесій така ж, як і ціна для прогулянки, адже тут кінь просто стоїть і нічого не робить?” Якщо Ви хочете, щоб кінь “просто стояв і нічого не робив”, як статуетка у серванті, то ТАК, ціна буде значно нижчою! Ми запропонуємо когось із новеньких коней по найнижчій ціні. Ті коні, наші жителі клубу, які вміють позувати та виконувати цікаві елеманти (цікаві рухи вушками, підбирання кута позиції для вдалої зйомки, трапецію, кранч, іспанський крок, уклін, свічку) працюватимуть за туж ціну, яку ми встановили і обрахували на разову прогулянку. Ми затратили кошти та час для того, щоб навчити найрізноманітніших елементів коней, тому ціна на годину фотосесії з конем = ціні разової прогулянки верхи лісом або полем.

Зауважте, майже за 3 роки існування нашого кінного клубу ціна уже зроста втричі. І дуже боляче чути непорозуміння та, інколи, хамство зі сторони людей, які колись користувалися нашими послугами, замовляли катання на конях для дітей чи дорослих, або сімейне катання на конях з початку заснування та хотіли б продовжити по старій ціні. “Витрати зросли, нові тварини закупилися, постояльні вдосконалились та навчилися нового.” – Так пояснюємо. На жаль, ми також не можемо контролювати курс долара, тому як тільки зновуж таки зростуть витрати на утримання і тренування коней – ціна підніметься.

Запрошуємо в гості у кінний клуб “ТЕМПО” любителів доглянутих тварин, цікавих елементів та якісного сервісу!

097 966 96 50 – інструктор з верхової їзди Наталя