Вам потрібно організувати активність для групи, класу, дітей?🕵 Запрошуємо на екскурсію в конюшню!

Наші тренери з верхової їзди, екскурсоводи, розкажуть про породи коней, особливості їх утримання та годування, види верхової їзди та типи сідел. Дізнаєтесь про англійські та ковбойські сідла та цікаву інформацію про верхову їзду без сідла. По бажанню самостійно підготуєте коней до виїзду (почистите та посідлаєте з допомогою інструктора👢).🌟

Ми покажемо відкритий та закритий манежі, розкажемо про основні правила поведінки на конюшні, про різницю життя коней з людьми і в табуні. Ви також зможете погодували тварин ласощами, побачити як вони люблять смачненьке і гарно за це ще дякують уклоном або ножкою.🐴 Ми відкриті до ваших запитань, тож з радістю відповімо усім бажаючим.

Екскурсія включає катання верхи у супроводі досвідченого інструктора з верхової їзди – 1 коло🐎.

Дотримання техніки безпеки під час екскурсії на конюшню є обов’язковою вимогою.  Групи повинні бути організованими, не створювати зайвого шуму. Забороняється підходити до коня ззаду, годувати без дозволу, бігати та галасувати.  А також забороняється сідати верхи та зістрибувати з коня без нагляду інструктора. У разі порушення техніки безпеки працівники клубу не несуть відповідальності за можливі травми.

Ціни: для груп до 10 осіб – 230грн з особи; для груп від 11 до 20 осіб – 180грн з особи; для груп від 21 особи – 130грн з особи. 

Для отримання більш повної інформації контактуйте з інструктором: