Свобода – це ритм серця під стукіт копит!

Вітаємо на сайті верхової їзди “Темпо”. Нам дуже приємна увага відвідувачів. Читайте цікаву інформацію про активний відпочинок на конях, про роботу з кіньми та про розвиток верхової їзди у Львові.

Наші інструктори  – вправні вершники з багаторічним досвідом праці в цьому напрямку. Все починалось з, такого собі, легкого дитячого хобі – катання верхи на селі, що згодом переросло в улюблену роботу.

Верхова їзда по всьому світу має окремі дисципліни: перегони, виїздка, конкур, триборство, джигітування, вольтижування, іпотерапія, вестерн та їзда з кордео.

На даний час активно практикуємо два стилі: вестерн та їзда верхи з кордео. Саме такі напрями припали найбільше до душі. Тож і залюбки розкажемо про них.

Цікаво? Тоді запрошуємо відвідати кінний клуб “Темпо” та спробувати нові, досі незнайомі відчуття щастя та захоплення.

Вестерн, його ще називають ковбойським, походить з Америки, із штатів, де займаються сільським господарством. Навіть до сьогодення коней там використовують для швидкого пересування степовими та гористими місцевостями. Крім того, що – це практично, ковбої від своєї роботи отримують масу задоволення, адже довгі маршрути, круті повороти і гори підвищують рівень адреналіну у крові та добре розвивають м’язову структуру тіла. Для такої їзди потрібні спеціальні ковбойські сідла. Їх головна особливість – це ріжок спереду та глибока лука ззаду, що забезпечує стійку посадку вершника при різких рухах і зупинках. Такі сідла ми обрали і для наших клієнтів, оскільки досвід показав, що у них люди більш впевнені у собі і своїх можливостях, отримують найбільше задоволення від прогулянок та максимальну безпеку у походах. А ще ці сідла комфортні для коней, так як розподіляють масу зверху рівномірно по спині.

Ще один напрям – це їзда верхи на свободі, або, як ще кажуть у народі – з кордео. Кордео – це шнурок на плечах у коня, яким передаються сигнали команд. При такому стилі не використовується залізо у роті тварини, яке тисне на кутики ясен та язик, таким чином змушуючи її до виконання певних дій. Їзда на кордео передбачає тісні стосунки коня і людини, його бажання слухати та добровільно працювати. Цього дуже важко навчити: потрібно в першу чергу стати друзями і партнерами, які мають спільну мету своєї діяльності. Також важливо не забувати про любов, повагу, а також і про те, що людина – лідер у цій парі. Будьте певні, досягнувши результату, від вас вже не відірвуть очі звичайні перехожі, вони будуть захоплено спостерігати за таким цікавим дійством. Із вільним коником також їздять без сідла, а це вже нові відчуття особливої єдності з твариною.