День народження, пам’ятна дата, річниця, або просто бажання порадувати близьких. Робити подарунки завжди приємно. На жаль вибір нині такий великий, що бажання догодити й подарувати щось неймовірне, інколи розгублює й доводить до паніки.

Наша школа верхової їзди ТЕМПО пропонує вам обрати для рідних й близьких самі незабутні враження й можливість запам’ятати їх на усе життя. Катання на конях і спілкування з кіньми – це те що потрібне кожному й не залишить нікого байдужим.

Кінна прогулянка – це можливість насолодитись видом природи біля Львова – поле, ліс і гори.  Наш інструктор завжди дасть необхідні поради й знайде для вершника доріжки на конях з найкрасивішими місцями.

Ссертифікат на урок верхової їзди подарує можливість повністю зануритись у світ коней. Не тільки навчитись їздити верхи, а й відчути коня глибше. Робити трюки з конем й бути здивованим від того, що це робить сам вершник.

Незабутніми враженнями буде й фотосесія з конем. Світлини, які пізніше ви зможете надрукувати й опублікувати в соціальних мережах, щоб поділитись цими спогадами.

Ми можемо втілити в життя будь-яку ідею наших клієнтів, лише з невеличким обмеженням. Ваші бажання повинні бути пов’язані з кіньми.