Замовити цікаву кінну поїздку на природі – легко! Ви можете обрати собі простий чи насичений маршрут, повільні чи швидкі алюри, відповідно до рівня підготовки вашого тіла.
          Наші тривалі кінні тури у Львові відбуваються у супроводі інструктора верхи (інструктор їде на одному коні, Ви – на іншому). Такі виїзди полем/лісом з конем супроводу можем організувати індивідуально/для двох чи компанії.
          Поїздка почнеться з детального інструктажу по управлінні на кроці, рисі та галопі. Якщо Ви початківець чи малодосвідчений вершник та все одно загорілися тривалою кінною поїздкою, навчимо зупиняти та повертати коня поводом під час верхової їзди. Оскільки основний наш напрям роботи саме тривалі виїзди на конях по пересіченій місцевості, інструктори гарно подбали про максимально комфортні сідла як для спини коня, так і для посадки людини.
          Після короткого інструктажу катання почнеться з кроку на галявині – оцінюється спроможність вашого тіла стійко сидіти в сідлі, вміння прислухатися до коня та, спираючить на цю інформацію, інструктор верхової їзди прокладає собі в голові приблизний маршрут . Далі їдемо вглиб лісу, підніматимемося на пагорби та спускаємось з них. На рівній дорозі пробуєте короткий галоп галоп – знову ж таки інструктор ще раз оцінить вашу стійкість у сідлі. Алюри комбінуватимемо для доброї кондиції тіла вершників та коней.)
         Так прекрасно спостерігати красу природи, впевнено сидячи на спині коня!!!

 

  1. Подорж верхи насиченим маршрутом

для одного:

  • 90хв – 2900грн (кінь супроводу включений);
  • 2год – 3700грн (кінь супроводу включений);
  • 2,5 год – 4950грн (кінь супроводу включений);
  • 3год – 6200грн (кінь супроводу включений);
  1. Подорож верхи насиченим маршрутом

для двох:

  • 90хв – 5200грн (кінь супроводу включений);
  • 2год – 6900грн (кінь супроводу включений);
  • 2,5год – 9200грн (кінь супроводу включений);
  • 3год – 11500грн (кінь супроводу включений);

🌳🌿🍀🌞🐴

Якщо вас зацікавила послуга, сконтактуйтесь, будь ласка, з нами щоб отримати повну інформацію: