Фотосесія з участю коней та початківців – це завжди пригода для останніх. Ви відкриваєте для себе цікавий та вражаючий кінний світ, який через об’єктив фотокамери здається безтурботним та безпечним, а коні “білими та пушистими”. Правда в тому, що людина в цьому світі чужинець і треба заслужити довіру тварин. Для початківцій та фотографів, як і для інших чужинців, правила поведінки в кінному середовищі дуже важливі.
 Все як у людей
          Уявіть собі, до Вас прийшли гості і у Вашому домі є правила: роззуватися, не змінювати наявний інтер’єр та не тертися об стільці; не щипати щоки дітям та не тіскати улюбленців (погодьтеся, неприємно коли незнайомці порушують особистий простір). Ви раді гостям, робите їм чай, частуєте, спілкуєтесь… Можливо пізніше дитина захоче з вами побавитись, а домашня тваринка відчує інтерес і перша попроситься на ручки😉:).
        Коли Ви – ГІСТЬ, то приносите щось в дім смачненьке, враховуючи смаки його власника – друга, родича, колеги і ведете себе толерантно, щоб всім було комфортно проводити час.
Аналогічно і у нас, у Домі Коника!
           Ви приходите в гості до великих, сильних та водночас лякливих тварин, у яких є свої вподобання, характер, манера поведінки, та хочете щось отримати, наприклад, фотосесію з конем чи кінну прогулянку разом з фотосесію. Тому знаючи що коні божеволіють від гостинців, не забуваєте про яблука та моркву. Навіть якщо ви приходите з добрими намірами, але починаєте обніматись, скакати, пищати на емоціях чи ще щось подібне виконувати, на думку коня, може здатися неадекватними і неприйнятими діями в його особистому просторі. На жаль, коні не знають, чи ваші наміри добрі чи злі, тому можуть бути насторожені і дратівливі. В такому випадку ви станете для них лише дивним незрозумілим чужинецем, природня реакція на яких – це інстинкт, що змушує їх реагувати швидко – укусом, ударом, а опісля втечею. Цей інстинкт виправданий роками еволюції та життям в дикій природі, він присутній у кожній тварині. І лише тоді, коли тварина спокійна, на перше місце приходить виїздка та професійна підготовка. Саме тому необхідний консультант або інструктор верхової їзди, який зустріне Вас, розкаже про правила поведінки на території конюшні та поза її межами.
 Як все відбувається?
        Спочатку досвідчений інструктор проведе інструктаж по техніці безпеки під час катання на коні з фотосесією, розкаже про особливості характеру обраного коня. Далі працюємо відповідно до вимог замовлення. Фотосесії з конем та кінні прогулянки з фотосесіями проводимо у швидкому темпі (30 – 40хв), релаксуючому (60 – 90хв), а також бувають тривалі (до 3-х годин, включаючи час на зміну образу та чаювання).
        Важливо!
       Не можна підходити до коня, гладити та обнімати без дозволу інструктора, так само як і заборонено фотографуватись під конем, ззаду коня та між задніми ногами коня.
        Пам’ятайте, слідуючи техніці безпеки, Ваша фотосесія з конем буде безпечною та стане приємним спогадом, який схочеться повторити!

      Стаття написана на основі трьохрічного досвіду роботи.
  
      Якщо Ви дочитали цю інформацію про фотосесію з конем  та кінну прогулянку до кінця, дякуємо за терпіння та до зустрічі!  Записуйтесь по телефону 097 966 96 50 (Viber).