Перша кінна прогулянка. Скільки часу замовити та що ви отримаєте?

 Бажання активно в приємній компанії коней провести час реалізується на нашій конюшні. Ми пропонуємо 40/ 60/ 90хв – це може бути крокова релаксуюча прогулянка, комбінована з частковою пробіжкою чи швидка активна.

 Підхід до кожного клієнта індивідуальний. Інструктор проведе повний інструктаж, відповість на всі питання і протягом перших 20хв задасть темп – ви зможете спочатку насолодитись спокійною поїздкою кроком, а потім спробувати швидкі алюри полем та лісом.

 Майте на увазі, при замовленні 40хв прогулянка може бути лише релаксуючою кроковою. 

Зазначимо що наші коні дуже спокійні, слухняні та невисокого зросту – тож спробувати легкий галоп під час катання зможе навіть початківець. При бажанні швидкої їзди – обов’язкове замовлення коня супроводу (інструктор йде перший, ви слідом). Сидіти в сідлі і триматися за ріжок перші 10 секунд на галопі – переходимо в крок. Інструктор запитає про відчуття, скоректує… Темп поїздки змінюватиметься в процесі.

 Буває часто сорока хвилин не вистачає для того щоб відчути увесь кайф поїздки верхи, та ми залишаємо за вами право вибору. Під час прогулянки зав’язуються цікаві розмови, ви схочете повторити 😃)

З початківцями ми також їздимо триваліші маршрути 2/3/5 годин. Для того щоб поїздка стала економнішою, рекомендуємо придбати абонемент з терміном дії 1 рік.

Вартість залежить від типу та тривалості обраної прогулянки.

  • 40хв – 700грн;
  • 60хв – 900грн;
  • 90хв – 1250грн.
 Повний прайс знайдете у графі “ЦІНИ“. Замовлення підтверджується завдатком. Запис по телефону 📲097 966 96 50 (Viber).