Наші подорожі на конях підійдуть як початківцям, так і досвідченим вершникам.

      Рекомендуємо прийти заздалегідь, щоб познайомитися та прослухати техніку безпеки. Інструктор підготує коней та зустріне вас у домовленому місці.

Перші 20хв спокійні, кроком. Інструктор супроводжує вас верхи на іншому коні, слідкує за посадкою, дає рекомендації.
Згодом пробуєм коротку рись, щоб ви могли зосередитись на своїх відчуттях під час швидшої їзди. Крокуємо і обговорюємо перші враження.

Маршрути пролягають частково через село, поле, ліс.

      По селі їдемо спокійним кроком. Далі перед нами розкриється просяжне поле, тому можна буде маневрувати. Відповідно до ваших відчуттів виходитимемо на простіші та складніші стежини. У лісі крок стає активнішим, можна легко пробігтися по стежині. Пришвидшуватимемо та сповільнюватимемо коней при потребі.

Приблизно через годину ви впевненіше відчуватимете себе верхи і зможете повністю розслабитися.

      Під час подорожі ми робимо короткі зупинки, щоб коні могли перекусити травою чи листям. Їм це необхідно для подальшої мотивації активно виїзджати далі дому.

      Ми також зможемо як і їхати абсолютно чистою стежиною серед дерев, ораного або пшеничного поля, так і влаштувати справжній челендж – пробиратися через лісові перешкоди та хащі, що викличе у вас неабиякий викид адреналіну в кров. І у коней, бо наші шалено люблять нові виклики.

Зустрічаються невеликі спуски та підйоми.

      На спусках коні сповільнюються. Акуратно вас везтимуть, щоб не загубити баланс (бо у коней також це може статися, тому вони дуже акуратні). На підйомах, навпаки, набирають швидкості. І вже від вашого бажання це буде або легкий галоп, або спробуємо перегнати вітер.

      Звичайного дня в місті шум, багато людей і всі кудись як завжди поспішають – цілковита метушня. А ви в цей прогулюєтеся верхи з м’якими променями сонця на парі містичних створінь – коней. Це, наче, паралельний світ, казка, магія.

Ділитимемось відчуттями, фотографуватимемось.

      Дорогою назад ми допоможемо вам розслабитися та ви зможете цілковито віддатися стихії вітру і свободи, та злетіти на конях вверх, вверх – все далі відриватися від землі. Відчуєте викид адреналіну у кров та схочете ще.

      Останні 20хв повернення додому спокійним кроком, щоб завершити подорож радісною усмішкою та поспілкуватися у дорозі)🐴🐴

Як виглядають наші подорожі дивіться за посиланням YouTube youtu.be/gb52uP8hMt8 і youtu.be/gL9LG4187O8.

      Ціна двох годин з Зубри в Жирівку (2700грн) або трьох годин з Зубри в Сихівський ліс (3300грн).

Запис по телефону 📲097 966 96 50 (Viber).