Школа верхової їзди – це мистецтво встановлення контакту та спілкування з твариною без застосування грубої фізичної сили. Справжня верхова їзда – це та, яка дарує радість вершнику та є комфортною для коня.🐴

Ми працюємо в легкому невимушеному форматі. Більшість занять відбуваються полем та лісом – вчимо їздити трьома алюрами та долати перешкоди. Інструктор майже на всіх заняттях супроводжує верхи на іншому коні. Галоп пробуємо з 4-ого разу. Для вашої безпеки ми придбали спеціальні сідла з глибоким сидінням та ручкою (western saddles) – вони гарно себе зарекомендували серед вершників та є досить зручними для коней. Ми також дбаємо про комфорт наших коней під час уроків верхової їзди. Важиво зрозуміти що коні є нашими друзями і партнерами, з якими необхідно знайти спільну мову і вміти домовитись під час виїздів верхи. Ми всього навчимо і ви будете задоволені!

Ціни:

  • пакет 4 заняття по 40хв = 2200грн (навчитеся самостійно управляти конем на кроці);
  • пакет 4 заняття по 60хв = 3600грн (управлятимете конем на рисі);
  • пакет 4 заняття по 90хв = 4900грн (спробуєте галоп).

 

  • пакет 10 занять по 40хв = 4700грн (освоїте повільну та пришвидшену рись);
  • пакет 10 занять по 60хв = 7500грн (поїдете у дальну дистанцію легким галопом);
  • пакет 10 занять по 90хв = 10500грн (навчитеся самостійно управляти конем на всіх алюрах).

Програма лояльності – протягом року кожен наступний придбаний абонемент – 10%. А також під час тренувань ви зможете спостерігати за їздою інструктора на іншому коні (у разових пропозиціях додатковий кінь оплачується окремо).

*уроки верхової їзди відбуваються з індивідуальним підходом та плануванням зручного для Вас графіку. Програма навчання проговорюється з інструктором та складається відповідно до Ваших індивідуальних побажань. Кінь підбирається з урахуванням віку та ваги вершника. Використати заняття з абонементу можна протягом 1 року. Маємо 2 філії, тож підбираємо зручну для Вас локацію – Стрийська,133 (Львівський іподром) або с.Зубра (2км від Сихова).

 

  • пакет піврічний 100 годин = 26000грн;
  • пакет річний 100 годин = 39000грн (*пакети безлімітні включають професійну фотосесію, їзду верхи, трюкові команди, управління енергією та керування власним тілом. А також відеоуроки.).

🌳🌿🍀🌞🐴

Щоб подивитись наші відео, переходьте за посиланнями нижче:

   

🌳🌿🍀🌞🐴

Про програму навчання читайте у нашому блозі або контактуйте з інструктором: