У нашому клубі ми пропонуємо три види верхової їзди: звичайне катання, прогулянка і, власне, уроки верхової їзди.

Для першого знайомства з верховою їздою ми рекомендуємо як звичайне катання на коні, так і прогулянку верхи визначеним маршрутом.

Звичайне катання не потребує ніякої спеціальної підготовки з вашої сторони. Вас зустріне у встановленому місті інструктор з піготовленим коником та допоможе сісти верхи. Далі інструктор проведе вас кроком по одному з двох існуючих маршрутів, тримаючи коня за повід. Це спокійне і абсолютно безпечне катання, яке підійде для першого знайомства з кониками.

Прогулянка – це подовжений маршрут верхи для початківців. Вам заздалегідь підготують коника і проведуть короткий інструктаж. Покажуть як керувати і зупиняти коня, розкажуть як триматися та вести себе у екстрених ситуаціях (вони бувають вкрай рідко).  Ми вирушимо мальовничим маршрутом, довжиною 5-10км. Інструктор буде супроводжувати на іншому коні та слідкуватиме за вашим відчуттям верхи. Ми любимо робити прогулянки такими, що дарують радість і надовго запам’ятовуються.

Уроки верхової їзди – це цикл занять, які вчать розуміти і відчувати коня, розуміти і відчувати себе на коні та керувати одним і другим.  Ви поступово навчаєтесь домовлятися з конем, відчувати повну гармонію та тримати баланс на всіх алюрах. З кожним заняттям ми збільшуємо навантаження – додається їзда по більш різких підйомах та крутих схилах, наростаня по швидкості. Ви опануєте мистецтвом повного розслаблення в сідлі коли нічого не відбувається та моментальній реакції коли необхідно грамотно взяти повід і скерувати коня у екстрених ситуаціях. Всім цим премудростям ми навчаємо по абонементу на 10 занять.

> Якщо ви вирішили, що хочете навчитися їздити верхи, почніть з катання або з прогулянки. Коли враження від першого катання тільки підсилять ваше захоплення – сміливо замовляйте абонемент та обговоріть програму навчання з інструктором. Ми завжди стараємось зробити уроки верхової їзди легкими та цікавими. Та як у будь-якому навчанні – спочатку буде важко, адже це робота над собою в першу чергу. Проте, результат цього вартий і завжди перевершує всі очікування. А якщо Ви хочете відпочити з нагоди свята або просто для себе – замовляте прогулянку і будете дуже задоволені.