Наші коні вміють виконувати багато гарних і цікавих трюків, але найбільш видовищний і вражаючий це, звісно, свічка – коли кінь балансує на задніх ногах, а передні піднімає високо вгору.
Неможливо описати відчуття, коли поряд з тобою по команді виростає величний і потужний Темп. А ще більш приголомшуючі емоціі охоплюють, коли ця стихія вітру у плоті піднімається вгору разом з тобою і ти вже високо над землею, париш у повітрі, відчуваючи всю шалену силу і енергію коня та наповнюючись ними.
Насправді такий, здавалось би, складний трюк може виконати навіть початківець.
Наші інструктори допоможуть вам налагодити контакт з конем, відчути його, зрозуміти. Перед трюком спочатку важливо увійти у взаємодію з конем – повністю розслабити тіло, відчути його рухи під собою, довіритись. Найкраще такий ефект досягається без сідла. Підйом починається тільки за вашою командою і поступово, щоб ви могли зрозуміти свою готовність. Опинившись у найвищій точці, ваше головне завдання – максимально насолодитися моментом і увібрати у себе всі раніше незнані і такі захоплюючі відчуття.
А щоб ці надзвичайні моменти закарбувалася надовго і тішили вас приємними спогадами – радимо замовити професійного фотографа. Адже коштовні спогади потребують ювелірного оформлення.