Давно хотіли написати статтю про те, яким чином сформовані наші ціни і чому так дорого платити за кінну прогулянку.

Ще до того, як почати працювати з кіньми, ми не рахували витрачений час на навчання. У нас не було вимог, що кінь повинен ідеально слухатися та виконувати ту чи іншу забаганку. Будь-яка тварина дарувала емоції і, як дзеркало, відображала внутрішній світ далеко не завжди в позитивному руслі, хоча й таке спілкування приносило нереальне задоволення.

Проекту “Темпо” майже три роки. За цей час відбулось багато змін, а основна – це підхід до роботи. Тепер плануємо робочий день, складаємо план на місяць та перспективу на рік.

Клієнт, коли приходить кататися, очікує гарного послушного коника, який забезпечить піднесений настрій. Особливо важливо, щоб коник був чемний діткам та початківцям. Коли людина дивиться на прайс, вона бачить ціну за 40/60/90хв і не уявляє який ще великий об’єм роботи за цим стоїть.

Насправді, купуючи одноразову поїздку на коні, ви платите за кількаденну роботу персоналу. З чого складається ця робота?

Думаєм, логічно почати розповідь з придбання ресурсів. Це не одноразова покупка, як більшість подумає. Заїзджені коні, недоуздки, вуздечки, вольтрапи, сідла, підкови – це мінімальний перелік того, що треба для комфортного проведення часу.

Отож:

1. Купівля “нульового” коня від 12000 до 22000грн (ціна залежить від ваги тварини та віддаленості від міста). Щоб кінь розумів свою роботу, катав людей по прокладеному маршруту, при необхідності змінював алюри і не скидував (і таке буває!), його порібно заїздити. В заїздці задіюються дві особи – ця робота коштує 300$.

2. Щоденний догляд у вигляді чистки, прибирання, годування вартує приблизно 100грн щодня. При посилених нагрузках кінь повинен з’їдати 6кг вівса в день, а це +30грн до останньої суми.

3. Оренда приміщення для проживання та вигулу в радіусі 15км Львова від 2000грн щомісяця. Коні створені для руху, тож територія, де вони задовільнять потреби своєї природньої необхідності позитивно вплине на їх фізичне та психологічне здоров’я. А також на вашу безпеку.

4. Купівля та догляд амуніції – недоуздок (від 400грн), біч та корда (від 800грн), вольтрап (від 2000грн), вуздечко (від 3000грн), сідло (від 12000грн).

5. Якщо у коня проблеми з копитами, його потрібно підковувати, а це квартальні 800грн.

6. Якщо тварина хворіє, курс лікування обходиться від 3500грн. Так-так, всі ми живі створіння;)

7. Час на підготовку до виїзду та роботу після прокату. До кожного виходу коник мпеціально готується та відпрацьовується по закінченню прокату.

8. Підвищення кваліфікації – література, аудіо- та відео уроки, поїздки на семінари. Робим це для того, щоб робота з конем стала невимушеним дружнім контактом. Щоб кінь був готовим працювати з людиною та його індивідуальність не була подавлена. І ще ми керуємось принципом, що навчання не знає меж, віку, часу…

9. Вартість сайту та його обслуговування. Разова оплата за створення сайту, щорічна плата за його підтримку, домен. На сайті клієнту зручно знайти про нас усю детальну інформацію, включно з цінами.

10. Ведення соцмереж та бюджет на рекламу. Ні для кого не секрет, що найкраще продають соціальні мережі та сарафанне радіо. Якщо друге контролювати неможливо, то до першого треба ставитись продумано. Якщо ми не викладатимемо фотографій та не розповідатимемо новини, то складеться враження, що і не працюємо.

Ми поділились загальним досвідом роботи нашого кінного клубу. У наших колег може бути дещо інше, більше або менше пунктів з витратами часу, коштів. Плата повинна відповідати як якості наданих послуг, так і бути співрозмірною з витратами, тож щиро просимо поважати роботу та оцінювати її достойно.

Сподіваємось, що ця стаття була корисною і вам тепер буде зрозуміліше, за що ж саме платите, замовляючи наші послуги.

Якщо у вас є теми, які варто розкрити – не соромтесь та кажіть про них))